Запрошуємо Вас узяти участь у Всеукраїнській конференції «Християнська етика в історії України і сучасний діалог світоглядно-духовних ідентичностей».

cropped-1382020014_af7032861.jpgЗ благословення Голови Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа запрошуємо усіх небайдужих взяти участь у Всеукраїнській конференції «Християнська етика в історії України і сучасний діалог світоглядно-духовних ідентичностей», яка відбудеться 27-28 листопада 2014р. у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ДУХОВНОГО РОЗВИТКУ ЛЮДИНИСХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В.ДАЛЯ

ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ ВИХОВАННЯ НАПН УКРАЇНИ

ВІДДІЛ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ ІНСТИТУТУ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЗМІСТУ ОСВІТИ

МІСІОНЕРСЬКИЙ ВІДДІЛ ПРИ СВЯЩЕННОМУ СИНОДІ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ТА СИНОДАЛЬНИЙ ВІДДІЛ РЕЛІГІЙНОЇ ОСВІТИ І КАТЕХІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні науковці!

Запрошуємо Вас узяти участь у Всеукраїнській конференції «Християнська етика в історії України і сучасний діалог світоглядно-духовних ідентичностей», яка відбудеться 27-28 листопада 2014 р. у Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Актуальні проблеми християнської етики;

• Нові парадигмальні підходи до викладання курсів духовно-морального спрямування;

• Теоретико-методичні засади формування духовно-моральних цінностей особистості;

• Праксеологічний вимір духовно-культурних практик сучасної молоді;

• Діалогічність універсалій релігійної етики народів Північного Приазов’я.

У рамках проведення конференції планується проведення художньо-творчої виставки«Сакральне мистецтво – 2014»;

До участі в конференції запрошуються науковці, освітяни та всі, кого цікавить окреслена проблеми духовно-морального розвитку.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Форма участі – очна, дистанційна, заочна.

Матеріали конференції за умови додаткового рецензування будуть опубліковані у «Науковому віснику Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Серія: Педагогіка» (затверджений Постановою ВАК України №1-05/1 від 10.02.2010 р. як фаховий в галузі «Педагогічні науки»).

Вимоги до оформлення тез доповідей:

Електронний варіант тез доповіді (до 3-х сторінок) слід надсилати на електронну адресу конференції: conf-christian@yandex.ru у форматі MS Word (формат doc), розмір сторінки А4 через 1,5 інтервали, шрифтом Times New Roman, 14 кегль. На першій сторінці вгорі ліворуч розміщується УДК, а праворуч ім’я та прізвище автора, назва організації, електронна адреса, після цього через рядок по центру великими літерами назва доповіді. Через рядок – анотації та ключові слова (приблизно 5–6 рядків) українською мовою, ім’я та прізвище автора, назва доповіді, анотації та ключові слова російською та англійською мовами. Посилання давати за зразком [2, с. 45]. Список використаних джерел – в алфавітному порядку, оформлений відповідно до зразків, затверджених ВАК України (див. Бюлетень Вищої атестаційної комісії України. – 2008. – № 3. – С. 9–13 та 2009. – № 5. – С. 26–30).

Матеріали, заявку та копію квитанції про сплату оргвнеску необхідно надіслати вкладеними файлами, назва яких має бути оформлена таким чином: Іванов К. К. Тези.doc чи Іванов К. К. Заявка.doc

Увага: оргкомітет залишає за собою право відхиляти матеріали, що не відповідають тематиці конференції та вимогам до їх оформлення.

Організаційний внесок становить 100 грн. (незалежно від форми участі у конференції – очної, дистанційної чи заочної).

Доктори наук оргвнесок не сплачують.

У разі дистанційної чи заочної участі оргкомітет бере на себе зобов’язання надіслати програму, сертифікат учасника та тези доповідей впродовж 15 днів після завершення конференції.

Проїзд, проживання та харчування – коштом учасників.

Для участі в конференції необхідно до 1 листопада 2014 року надіслати на електронну адресу conf-christian@yandex.ruтакі матеріали:

1) заявку для участі в конференції за поданою нижче формою (додаток 1);

2) електронний варіант тез;

3) скановану квитанцію про сплату організаційного внеску.

АБО

1) заявку для участі в конференції за поданою нижче формою (додаток 1) із вказівкою про бажання опублікувати статтю в одному із зазначених збірників.

Вимоги щодо оформлення статей у фаховому збірнику будуть надіслані зацікавленим особам в Інформаційному листі № 2. Сплата вартості друку статті здійснюється окремо після рецензування та рекомендації її до друку.

Гарантією прийняття поданих матеріалів є електронне повідомлення про їх отримання впродовж 5 днів. У разі відсутності такого повідомлення просимо продублювати інформацію.

Після зазначеного терміну матеріали не розглядатимуться.

Реквізити для переказу коштів:

Яковенко Ірині Олександрівні,

вул. Луначарського, 37, кв.6, м. Мелітополь,

Запорізька обл., Україна, 72312.

Інформацію про конференцію можна отримати:

• за телефонами:

-Яковенко Ірина Олександрівна − 0978329886 (відповідальний секретар)

-Єрмак Ганна Володимирівна − 0972623258

ДОДАТОК 1.